مرکز علمی کاربردی
شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی
  • مركز آموزش علمي و كاربردي شركت شهرك هاي صنعتي خراسان رضوي ، فعاليت آموزشي خود را در سال ۱۳۸۶ آغاز نمود. علي رغم تغييرات مديريتي ، همواره پر اهميت ترين  وظيفه و هدف  اين مركز ، تلاش علمي براي دستيابي به قله هاي رفيع دانش و بينش دانش آموختگان در سطح منطقه صنعتي شهرك ها و غيره  بوده است.

    در دوران كنوني ، خطوط تولید کارخانه های بزرگ به سوی پاسخگویی سریع به تقاضاهای موردی مصرف کنندگان متمایل شده است و آن دسته از مراکز تولیدی که نتوانند این نیازهای مشتریان خود را به موقع پاسخ گویند باید عرصه را به رقبای خود بسپارند.  لذا اين مركز با افزایش سطح علمی نیروهای شاغل در بخشهای مختلف صنعتي و ارتقای سطح کیفی آموزشهای علمی کاربردی و بکارگیری اساتیدی که مهارتهای فنی لازم را دارند  بدنبال آن است تا با ايجاد پلي بين متقاضيان جوياي دانش و  كار و  واحدهاي صنعتي كه متقاضي كارجويان خبره  هستند  به نحوي نيروي انساني كارآمد و موردنياز آنها را  آموزش داده و   تربيت و به بازار كار معرفي نمايد. دانش آموختگاني كه خود بتوانند سرچشمه  ايجاد شغل باشند.

    امید است در سایه عنایات حضرت حق، این مرکز دانشگاهی با بهره مندی از امكانات و پتانسیل های موجود در مجموعه شهرك فناوري صنايع غذايي با  تلاش برای توسعه امكانات و ظرفیت ها و البته با همکاری و همراهی واحدهاي صنعتي منطقه ، مسئولان و نمایندگان دلسوز و خدمتگذار، زمینه را برای تحقق دانشگاه تمدن ساز و پیشتاز تحولات اجتماعی، توسعه علمی و فرهنگی جوانان این مرز و بوم براساس الگوی ایرانی- اسلامی را فراهم نماید.

    با اين اميد جوياي نظرات ارزنده شما از طريق آدرس پست الكترونيكي «khorasaniecuastmng@gmail.com» هستيم.
آدرس دانشگاه : مشهد - جاده اختصاصی شهرک صنعتی توس - شهرک فناوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی شمال شرق کشور - ساختمان آموزش
تلفن تماس : 6 - 35424393 - 051 دورنگار : 35424394 - 051