مرکز علمی کاربردی
شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی
 • وام دانشجویی

  Image result for ‫صندوق رفاه دانشجویی‬‎

  بخشودگی جرایم ۵۰ تا۱۰۰ درصدی دانشجویان بدهکار صندوق رفاه


  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اجرای طرح بخشودگی جرایم دیرکرد صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.

  بر اساس تصمیمات صندوق رفاه دانشجویان در راستای اجرای سیاست خدمات رسانی توام با کرامت انسانی به دانشجویان و دانش­ آموختگان و برای مراعات و رفاه حال دانش آموختگان بدهکار و فراهم ساختن تسهیلاتی جهت بازپرداخت بدهی بدهکاران معوق و با توجه به فرا رسیدن اعیاد بزرگ قربان و غدیر در خصوص طرح بخشودگی جرایم بدهکاران به صندوق رفاه دانشجویان و تقسیط مجدد بدهی آنان، این طرح از مورخ 97/05/20 لغایت 97/06/10 اجرا می گردد.

  دکتر سیداحمدرضاپیش بین افزود: با اجرای این طرح، بدهکارانی که در زمان مقرر بدهی خود را به صندوق رفاه دانشجویان پرداخت نکرده اند و مشمول جریمه دیر کرد شده­ اند تا پایان زمان مذکور فرصت دارند از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرسwww.bp.swf.ir  از بخشودگی 50 تا100 در صدی جرایم بهره ­مند شوند.

  *************************


   


  قابل توجه متقاضیان وام دانشجویی
   
   
  با عنایت به اینکه ارائه تسهیلات دانشجویی منوط به ثبت اولیه درخواست دانشجو در پورتال دانشجویی سامانه صندوق رفاه دانشجویان می باشد، لذا دانشجویان متقاضی وام می بایست نسبت به ثبت اطلاعات فردی و درخواست وام خود از تاریخ 98/07/15 لغایت 98/09/30 از طریق پورتال مذکور به آدرس www.swf.ir مراجعه نموده و در ستون سمت چپ روی تصویر پورتال دانشجویی (و یا bp.swf.ir) کلیک نمایید و طبق توضیحات موجود اقدام لازم را به عمل آورند.
   
  *** جهت ورود به پورتال و نام نویسی از کد ملی برای بخش های نام کاربری و کلمه عبور استفاده نمایید.


   

   
آدرس دانشگاه : مشهد - جاده اختصاصی شهرک صنعتی توس - شهرک فناوری صنایع غذایی و بیو تکنولوژی شمال شرق کشور - ساختمان آموزش
تلفن تماس : 6 - 35424393 - 051 دورنگار : 35424394 - 051